A continuació es detalla la relació dels tutors per cada nivell i grup indicant la seva hora de visita. La visita amb els tutors s'ha de concertar prèviament via agenda, correu electrònic o al telèfon del centre.

 

TUTORIES CURS 2020-2021

 

ESO

 

TUTOR/A

DEPARTAMENT

DIA I HORA

1r ESO A

VICTÒRIA MELIÀ

MÚSICA

Dilluns 11:00h i dimecres 12:10h

1r ESO B

MARGARITA LLOMPART

LLENGÜES ESTRANGERES

Dilluns 11:00h i dijous 10:10h

1r ESO C

M. MAGDALENA PONS

BIOLOGIA

Dimecres i divendres 10:10h

1r ESO D

ANTONI GIL

PLÀSTICA

Dimecres 11:00h

2n ESO A

RAFEL NADAL

TECNOLOGIA

Dilluns 13:00h i dimarts 11:00h

2n ESO B

MARGALIDA M. SEGUÍ

GEOGRAFIA I  HISTÒRIA

Dilluns 11:00h i divendres 12:10h

2n ESO C

ROSA RODRÍGUEZ

FÍSICA I QUÍMICA

Dimarts 11:00h i dijous 13:00h

2n ESO D (PMAR)

JOAN VALLESPIR

ORIENTACIÓ

Dimecres 11:00h i dijous 10:10h

2n ESO E

LUISA LÓPEZ

CASTELLÀ

Dilluns 10:10h i dimecres 09:00h

3r ESO A

IOLANDA GRAU

BIOLOGIA

Dimecres 11:00h i divendres 09:00h

3r ESO B

MARIA PONS

CATALÀ

Dilluns i divendres 10:10h

3r ESO C

JOANA M. ARROM

GEOGRAFIA I HISTÒRIA

Dimarts i dimecres 12:10h

3r ESO D (PMAR)

JERÒNIA AULET

ORIENTACIÓ

Dimarts i dimecres 11:00h

4t ESO A

ELVIRA OLMO

GEOGRAFIA I HISTÒRIA

Dilluns 09:00h i dimecres 10:10h

4t ESO B

ROSA ADROVER

CATALÀ

Dilluns 11:00h i divendres 10:10h

4t ESO C

M ÁNGELES MORIANO

CASTELLÀ

Dimarts 11:00 i dijous 09:00h

4t ESO D (PRAQ)

M. ANTÒNIA FERRAGUT

LLENGÜES ESTRANGERES

Dijous i divendres 09:00h

 

BATXILLERAT

1r BATX A

MARIOLA CONDAL

FÍSICA I QUÍMICA

Dijous 12:10h

1r BATX B

M. ANTÒNIA NAVARRO

CASTELLÀ

Dimarts 12:10h

1r BATX C

MARIA TARRAGÓ

CATALÀ

Divendres 10:10h

2n BATX A

ISABEL PASCUAL

CASTELLÀ

Dimarts 08:10h

2n BATX C

JORDI X. GUARDIOLA

GEOGRAFIA I HISTÒRIA

Dilluns 12:10h

 

CICLES FORMATIUS

1r FPB CUINA I REST

CRISTÒFOL CUADRI

HOT I TURISME

Dilluns 09:00h i dimarts 11:00h

2n FPB CUINA I REST

CARMEN YEPES

HOT I TURISME

Dimarts 13:00h i dimecres 09:00h

1r CFGM CUINA

GABRIEL CERDÀ

HOT I TURISME

Dimecres 11:00h

2n CFGM CUINA

M. CARMEN ALFONSÍN

HOT I TURISME

Dilluns 11:50h

1r CFGM CUINA DUAL

FELIP CALDÉS

HOT I TURISME

Divendres 18:15h

2n CFGM CUINA DUAL

DAMIANA PASCUAL

HOT I TURISME

Dimecres 10:10h

1r CFGM SERVEIS

SEBASTIÀ GARCIAS

HOT I TURISME

Dilluns 12:10h

2n CFGM SERVEIS

JAUME LLOMPART

HOT I TURISME

Dijous 09:00h

1r CFGM GESTIÓ ADMVA

JESICA IBÁÑEZ

ADMINISTRATIU

Dimecres 11:00h

2n CFGM GESTIÓ ADMVA

CLARA M. GARCÍA

ADMINISTRATIU

Divendres 09:00h

1r CFGM GESTIÓ ADMVA DUAL

JOAN R. PERICÀS

ADMINISTRATIU

Dimarts 16:05h

2n CFGM GESTIÓ ADMVA DUAL

CATALINA CAPÓ

ADMINISTRATIU

Divendres 17:00h

1r CFGS ADMINISTRACIÓ

PERE MESTRE

ADMINISTRATIU

Dilluns 18:15h

2n CFGS ADMINISTRACIÓ

ANTONI SERRA

ADMINISTRATIU

Dimarts 17:00h

1r CFGS ALLOTJAMENTS

JOSÉ M. GARCÍA

HOT I TURISME

Dijous 11:00h

2n CFGS ALLOTJAMENTS

ANTÒNIA MARTORELL

HOT I TURISME

Dimarts 11:00h

 

 

 

 

 

 

¿Te gusta esta Web? Claro, es Joomla!